• |
  • |
 

Zayıflama Amaçlı Terapiler  

Zayıflama Amaçlı Terapiler  

Quitt - 4 gün ara ile 2 seans…

Karbonhidrat gurubuna karşı (örneğin unlu ürünler, ekmek, hamburger, pasta, börek gibi gıdalar, şeker ya da çikolata…) düşkünlük haliniz varsa bu durumda size bu gıdalar üzerinden yapılacak bir seans öneriyoruz. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik terapi seansının bir benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır

Modern çağın getirdiği yeni yemek alışkanlıklarımızda kötü karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız. Karbonhidratlar (hamurişleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar…) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali durum hepimizde az ya da çok mevcut. Rezonans terapilerini sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil rafine karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdaları kullanıyoruz... Terapilerde Quitt cihazı içine problemli yiyecek maddesi konulur ve kişinin cihazın elektrotlarını tutması istenir. Uygulama sırasında sakinleşme-rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Uygulama sigara üzerinden yapılan terapi seansına benzemekte ancak cihazın içerisine sigara yerine sık kullanılan karbonhidratlar konulmakta ve seans 4 gün sonra tekrarlanmaktadır.

You Tube - Videolar için tıklayınız...

Ondamed - Haftada bir seans...

Eğer ONDAMED terapileri ile devam edecek isek sizden haftada bir kez olacak şekilde merkezimize gelmenizi rica ediyoruz. Bu terapiyi hormonal problemleri olan, metabolizma problemi yaşayan ve iştahın azaltılmasının kilo vermek için yeterli bir destek olmayacağını düşündüğümüz  durumlarda kullanıyoruz.  ONDAMED anti-aging sınıfında sayılabilecek bir terapi ve bize kilo vermek için başvuran kişilerin hayat kalitesinde ilk seanslardan itibaren hisedilebilir bir düzelme yaratıyor. ONDAMED terapileri temel olarak vücuda elektron vererek genel elektriksel potansiyeli yükseltiyor. Kısaca enerjiyi arttırıyor. Bir yandan da manyetik dalgaların yarattığı rahatlama stres hormonlarının salgılanmasını azaltıp fücudun kiloları bırakmasını hızlandırıyor.  Ayrıntısı için tıklayınız...

Evde kullanım için Bach çiçekleri...

Kilo verme konusunda, ruhsal problemlerin ön planda olduğu kişiler için yukarıda bahsettiğimiz seanslarda Bach Çiçeklerini de kullanıyoruz. Bach çiçekleri hem rezonans terapileri kapsamında kullandığımız, hem de kişilere evde kullanım için verdiğimiz, gerçek homeopatik preperat olması yanında elektronik yüklemeye de tabi tutulmuş spreyler şeklide. Zayıflama sürecinizde, bu terapiye ihtiyacınız olup olmadığına yaptığımız görüşme sırasında karar veriyoruz. NEOSANTE ve NEO. Clinics merkezlerinde ruhsal problemlere yönelik olarak kullanılan bu alternatif terapi şekli ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için BACH Flowers linkine tıklamanızı rica ediyoruz.

ÖNEMLİ NOT … Bu sitedeki tüm yazılar Neosante'nin kurucusu Uzm. Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya'da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Quitt Terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.