• |
  • |
 

Zayıflama Amaçlı Terapiler  

Zayıflama Amaçlı Terapiler  

İştahı azaltmak amaçlı yapılan rezonans terapileri hem yetişkin hem de 10 yaş üzeri çocuklarda kullanılabilir

Ekmek, simit, makarna ya da hamur işlerine  dayanamayanlar…

Birçok kişide unlu gıdalara-karbohidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkansız olmaktadır. Bu kopamama hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi giderilebilir ve kişinin bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilir. Bu terapi genel olarak iştahı kapatmak amaçlı kullanılır..

Çikolata ya da Tatlıya Düşkün Olanlar...

Çikolata ya da tatlı düşkünlüğü kolayca giderilebilir. Hatta bunun için tek seans bile yeterli olabilmektedir. Ancak standart olarak ana karbonhidrat gurupları üzerinde iki seans terapi yapıyoruz. ikinci seansta ana gurup karbonhidratlar yanında kişinin düşkün olabildiği diğer yiyecek guruplarını (tuz, kahve, kola gibi) da ekliyoruz.

Ne Hissedeceğim...

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve Quitt seansının iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl etkinlik 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve iştahınızın siz zorlanmadan otomatikman ve dramatik olarak azaldığını hissedeceksiniz.

Yeme ihtiyacının azalması yanında seansların bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzelme eğilimine girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi hissedeceksiniz.

Biz kimiz... Quitt Terapileri Nedir...

Rezonans terapileri konusunda 2006 yılında çıktığımız yolda "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile sigara bırakma konusunda şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık. 2014 yılına kadar (sadece NEOSANTE bünyesinde) 10.000 civarı kişi sigarayı bıraktı,  alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları ya da kahve, kola gibi kötü alışkanlıkları bıraktı. Dr Ersal Işık tarafından oluşturulan biorezonans yazılımları tüm Türkiye'de tahminen 100.000'i aşkın kişiye bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu. Terapilerin zayıflama üzerine etkisi asıl olarak kilo aldıran gıdalardan kolaylıkla uzak durabilmenizi sağlamasından kaynaklanıyor. Yapılan işlem kabaca karbonhidratlar üzerinden yapılan bir bağımlılık teapisi...

Quitt... 2013 yılında, cihazların teknik yetersizliklerinin yapılabilecekleri sınırladığının bilinci ile, bizim tercih ettiğimiz şekilde çalışan biorezonans cihazlarının arayışına girdik ve bu çabamız sonunda meyvesini verdi. 2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeyi biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan Alman Holimed firmasıyla birleştirdik. Şimdiye kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren Quitt işte bu şekilde üretildi.

ONDAMED nedir...

ONDAMED ise rezonans terapilerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşan ve terapilerde PEMF (pulsatil elektromanyetik alanlar) kullanan bir başka teknoloji. 20 yılı aşkın bir süredir kullanılıyor ve özellikle Amerika'da yaygınlaşmış ve FDA tarafından da onaylanmış durumda. Bu tedavinin etkilerini birbirinden bağımsız gibi görülen birçok sağlık probleminde düzelme olarak anlatmak sanıyoruz ki en doğrusu. ONDAMED terapileri hem ruhsal olarak "iyi" olmanızı hem de fiziksel olarak iyi hissetmenizi sağlayacak. Hissedebileceğiniz ilk etki enerjinizin artması. Nihai amacımız ise metabolizmayı canlandırarak vücudunuzun kilo verme eğilimine girebilmesini sağlamak. Size özel belirlenmiş terapi parametreleri ve özel frekanslar yardımıyla...Ayrıntısı için tıklayınız...

Bach çiçekleri nedir...

Kilo verme konusunda, ruhsal problemlerin ön planda olduğu kişiler için yukarıda bahsettiğimiz seanslarda Bach Çiçeklerini de kullanıyoruz. Bach çiçekleri hem rezonans terapileri kapsamında kullandığımız, hem de kişilere evde kullanım için verdiğimiz, gerçek homeopatik preperat olması yanında elektronik yüklemeye de tabi tutulmuş spreyler şeklide.

ÖNEMLİ NOT … Bu sitedeki tüm yazılar Neosante'nin kurucusu Uzm. Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya'da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Quitt Terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.