• |
  • |

Quitt Biorezonans              

Quitt Biorezonans              

Bu sayfa şu anda yapım aşamasındadır. Bizi izlemeye devam ediniz...

Quitt nedir...

Quitt Morell tipi biorezonans yöntemini günümüz teknolojisiyle sunan Alman teknolojisidir. Biorezonans konusunda 20 yıllık deneyimi olan Alman Holimed firması ile NEOSANTE ortaklığında üretilen Quitt yüksek biorezonans teknolojisini ve biorezonansın bağımlılıklar-kilo verme ekseninde kullanımıyla ilgili NEOSANTE'de 2006 yılından beri edinilmiş tecrübeyi içerisinde barındırır. Quitt biorezonansın bağımlılıklar-kilo verme ve alerjiler konusunda özellikle spesifikleşmiş halidir.

Quitt “Rezonans” için vücuttan (endojen biorezonans) veya biyoaktif maddelerden (exojen biorezonans) alınan frekansı aynı anda kullanılır, frekans aralığı diğer biorezoans cihazlarından açık ara öndedir. Bunlara benzer şekilde, Quitt'in yüksek etkinliğini açıklayabilecek kendine has üstün özellikleri bulunur.

Bu teknolojiyle ilgili daha fazla bilgi almak için  NEO-Clinics sayfalarını da incelemenizi rica ediyoruz.

Biz kimiz... Quitt Terapileri Nedir... Rezonans terapileri konusunda 2006 yılında çıktığımız yolda "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile sigara bırakma konusunda şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık. 2014 yılına kadar (sadece NEOSANTE bünyesinde) 10.000 civarı kişi sigarayı bıraktı,  alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları ya da kahve, kola gibi kötü alışkanlıkları bıraktı. Dr Ersal Işık tarafından oluşturulan biorezonans yazılımları tüm Türkiye'de tahminen 100.000'i aşkın kişiye bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu.

2013 yılında, cihazların teknik yetersizliklerinin yapılabilecekleri sınırladığının bilinci ile, bizim tercih ettiğimiz şekilde çalışan biorezonans cihazlarının arayışına girdik ve bu çabamız sonunda meyvesini verdi. 2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeyi biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan Alman Holimed firmasıyla birleştirdik. Şimdiye kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren Quitt işte bu şekilde üretildi. Quitt özellikle bağımlılıklar ve alerjiler üzerine eğilen yüksek teknolojisi, kullanım kolaylığı ve fiyat avantajı ile öne geçen, Dünya'yı hedefleyen yeni bir biorezonans cihazı.

2013 yılından itibaren rezonans tıbbının kronik hastalıklarda daha aktif kullanılmasının yolunu aradık ve yine Almanya kökenli ama FDA tarafından da onaylanmış ONDAMED tedavi sistemini Türkiye'ye getirdik. Pozitif tedavi kurumları Tic Ltd. Şti olarak ONDAMED'in Türkiye'de tanıtılması ve yayılması için distribütörlük sorumluluğunu aldık.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: NEO-Clinics...

 

ÖNEMLİ NOT … Bu sitedeki tüm yazılar Neosante'nin kurucusu Uzm. Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya'da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Quitt Terapi, Mora terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.