• |
  • |
 

Hakkımızda               

Hakkımızda               

NEOSANTE - NEO.Clinics

NEOSANTE olarak 2006 yılında çıktığımız yolda (2014 yılına kadar) 10.000 e yakın kişiye sigara bırakma konusunda yardımcı olduk. Tüm Türkiye çapında, 100.000'e yakın kişi bizim ürettiğimiz biorezonans yazılımları yardımıyla sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bir iki seans yardımıyla bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları hayatından çıkarmayı başardı. Biz biorezonans adına birçok ilke imza attık. Şimdi de, edindiğimiz tecrübeyi ve bilgiyi NEO.Clinics markası altında paylaşmak üzere yola çıktık. NEOSANTE NEO.Clinics bu şekilde ortaya çıktı...
Dr. ERSAL S. IŞIK ile ilgili bilgi için lütfen tıklayınız...

Quitt cihazı - distributörlük

2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeyi biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan Alman Holimed firmasıyla birleştirdik. Şimdiye kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren Quitt işte bu şekilde üretildi. Quitt özellikle bağımlılıklar ve alerjiler üzerine eğilen yüksek teknolojisi, kullanım kolaylığı ve fiyat avantajı ile öne geçen, Dünya'yı hedefleyen yeni bir biorezonans cihazı.
QUITT sayfalarına ulaşmak için tıklayınız...

Rezonans terapileriyle ilgili literatüre ulaşmak için tıklayınız...

Ondamed cihazı - distributörlük

2013 yılından itibaren rezonans terapilerinin kronik hastalıklarda daha aktif kullanılmasının yolunu aradık ve yine Almanya kökenli ama FDA tarafından da onaylanmış ONDAMED sistemini Türkiye'ye getirdik. Pozitif tedavi kurumları Tic Ltd. Şti olarak ONDAMED'in Türkiye'de tanıtılması ve yayılması için distribütörlük sorumluluğunu aldık.
ONDAMED sayfalarına ulaşmak için tıklayınız...

ONDAMED'le ilgili literatüre ulaşmak için tıklayınız...

"NEO-Clinics" terapist eğitimleri

NEO-Clinics, NEOSANTE'de oluşan bilgi birikiminin aktarıldığı, ONDAMED ve QUİTT terapilerini yüksek standartlar gözeterek yapan ve eğitimler yoluyla standardize edilen merkezlerin ortak ismidir. Ondamed ve Quitt terapilerine başlayan merkezlerin terapist eğitimlerini NEO.Clinics yüksek standartlarını gözeterek yapıyoruz
NEO-Clinics merkezlerine ulaşmak için tıklayınız...

"Aile Sergisi" terapist eğitimleri

 2015 yılında başlayacağımız "Meditatif aproach to family and systemic constellations" eğitimleri için bizi izlemeye devam ediniz.